İlbet Bonusları

Huddesfield – Arsenal Maç Tahmini

09.02.2018  / Huddesfield – Arsenal Maç Tahmini / 18.00 / İngiltere Premier Lig

Huddesfield - Arsenal

Huddesfield – Arsenal Tahmin

Premier ligde ligin dibinde yer alan Huddersfield ligde Avrupa kupaları hedefini kovalayan Arsenal’i konuk ediyor. Moss’un düdük çalacağı karşılaşma saat 18.00’da başlayacak. 

Arsenal kazanır Oran: 1.73 BETPAS Hemen Oyna

mac tahmini betpas

Oldukça ilginç bir müsabakanın bizi beklediğini düşünüyorum. Ligin dibinde yer alan ve oynadığı son beş maçı kaybeden ev sahibi ekip karşısında deplasman fobisi yaşasa da Arsenal’in artık buna bir son vermesini ve bu mücadeleden 3 puanla ayrılmasını bekliyorum. 

Huddesfield – Arsenal Oranlar

Huddersfield 5.00 Beraberlik 3.50 Arsenal 1.40 iddaa Hemen Oyna

Huddersfield 5.00 Beraberlik 4.15 Arsenal 1.73 BETPAS Hemen Oyna

Huddersfield Cephesi

Huddersfield Town Premier ligde mücadele eden takımlar arasında her anlamda en zayıf takım dersek yanılmış olmayız. Bu durum ligdeki puan tablosuna da yansımış durumda. Jan Siewert’in çalıştırdığı takım bu sezon iç sahada sadece 1 maç kazanabildi. Hücum hattında ve savunmada çok büyük sıkıntı yaşıyorlar. Ligin iç sahada en az gol bulan ekiplerinden biri durumundalar. Arsenal karşısında da işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. 

mac tahmini betpas

Arsenal Cephesi

Unai Emery’nin takımı deplasman fobisi yaşıyor. Ligin iç sahada en başarılı takımlarından biri olmalarına rağmen deplasmanda bu performanslarının yanına yaklaşamıyorlar. Oynadıkları son 5 deplasman maçını kazanamadılar. Özellikle savunma hattında çok zorlandıklarını görüyoruz. Eğer deplasmandaki bu seriyi bozmak istiyorlarsa Huddersfield bunun için en uygun rakip. Bu maçı kazanarak bir deplasman serisine başlayabilirler. 

Huddesfield – Arsenal Alt/Üst Tahmini

Ev sahibi ekibin iç sahada gol bulmakta sıkıntı çektiğini belirtmiştik. Bunun yanında Arsenal ise özellikle deplasman maçlarında gol atmakta sıkıntı çekmeyen ve savunmasında da gol gören bir takım. Bu mücadelede pozisyonu bol bir karşılaşma izleyeceğimizi düşünüyorum. 

Toplam gol sayısı 2.5 üst Oran: 1.84 BETPAS Hemen Oyna

Huddesfield – Arsenal İlk Yarı Tahmini

Arsenal için deplasmanda kazanmama serisine son verme zamanının geldiğini düşünüyorum. Deplasman ekibi mücadelenin ilk yarısından öne geçerek karşılaşmayı kazanacaktır. Bahsegel nasıl bir site sayfamızdaki incelememize bir göz attıktan sonra bu mücadeleye bahis almak için sitede yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.  

Arsenal ilk yarıyı kazanır Oran: 2.15 BETPAS Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

Bournemouth - Manchester City

Bournemouth – Manchester City Maç Tahmini

02.03.2019  / Bournemouth – Manchester City Maç Tahmini / 18.00 / İngiltere Premier Ligi Bournemouth …