İlbet Bonusları

Freiburg – Wolfsburg Maç Tahmini

09.02.2019  / Freiburg – Wolfsburg Maç Tahmini / 17.30 / Almanya Bundesliga

Freiburg - Wolfsburg

Freiburg – Wolfsburg Tahmin

Almanya liginin 21. Haftasında son haftalarda çıkışa yakalayan Wolfsburg, Freiburg deplasmanına konuk olacak. Saat 17.30’da başlayacak maçı Felix Brych yönetecektir.

Freiburg kaybetmez Oran: 1.70 BETPAS Hemen Oyna

mac tahmini betpas

Freiburg’a göre Wolfsburg daha iyi futbol oynuyor kadrosuna göre Wolfsbur çok iyi sonuçlar aldılar özellikle deplasmanda iyi maçlar çıkardılar. Ama Freiburg bir çıkış arıyor ve içerde özellikle bu maçta bence reaksiyon verecek durumda bulunuyorlar bu yüzden bence en azından 1 puanı alırlar.

Freiburg – Wolfsburg Oranlar

Freiburg 2.50 Beraberlik 2.75 Wolfsburg 2.30 iddaa Hemen Oyna

Freiburg 2.87 Beraberlik 3.35 Wolfsburg 2.67 BETPAS Hemen Oyna

Freiburg Cephesi

Freiburg ligde iyi durumda bulunmuyor ve oynadığı son 5 maçta sadece 1 galibiyet aldı. Ayrıca savunması da güven vermiyor ve oynadıkları 20 maçta 26 gol attılar kalelerinde ise 34 gol gördüler. Freiburg şuanda 22 puan ile 13.sırada bulunuyor düşme potasının 7 puan üzerinde bulunuyor fakat bence hala rahat durumda değiller ve güven vermiyorlar. Freiburg ligde içerde ise istediği performansı tam olarak gösteremedi ve oynadıkları 10 maçta sadece 3 galibiyet aldılar ve 15 gol attılar. Kadro olarak ise ortalama bir kadroları var ve bu sezon takımı adına Petersen ve Waldschmidt iyi katkı verdiler.

mac tahmini betpas

Wolfsburg Cephesi

Wolfsburg son dönemde çok önemli bir çıkış yakaladı ve oynadıkları son 5 maçta 3 galibiyet aldılar ve üst sıraları zorlamaya başladılar. Şuanda 31 puan ile 6.sırada bulunuyorlar RB Leipgiz ile arasında 6 puanlık fark varken Frankfurt ile arasında ise sadece 1 puanlık fark var. Ayrıca bu hafta RB Leipzig ile Frankfurt karşılaşacağı için bu maç Wolfsburg adına çok önemli duruma geldi. Wolfsburg bu sezon deplasmanda ligin en iyi performans gösteren ekiplerinden birisi ve oynadıkları 10 maçta 6 galibiyet aldılar ve 16 gol attılar kalelerinde ise 10 gol gördüler. Wolfsburg kadro olarak ise çok ekstra bir kadroları yok ve şuanda burada olmaları bence fazlasıyla iyi görünüyor.

Freiburg – Wolfsburg Alt/Üst Tahmini

Bu maçta bence iki takımda ilk başta kaybetmek istemeyecek ama gelecek tek gol ile birlikte maç açılacaktır diye düşünüyorum. İki takımında dengeli bir oyun yapısı var fakat bence bu maçta iki takımda gol bulacaktır. Çok keyifli bir maç olmasa da iki takımda gol atar seçeneği uygun görünüyor.  Bahsegel nasıl bir site sayfamızdaki incelememize bir göz attıktan sonra bu mücadeleye bahis almak için sitede yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.  

Her iki takımda gol atar Oran: 1.69 BETPAS Hemen Oyna

Freiburg – Wolfsburg İlk Yarı Tahmini

Bu maçta bence ilk başta iki takımda kaybetmek istemeyecektir ve risk almayacaktır bu yüzden ilk yarıda ben eşitliğin bozulacağını düşünmüyorum. Wolfsburg deplasmanda bu iyi sonuçlar aldı ve dengeli bir oyun oynadı kolay gol yemediler. Bu maçta da dengeli oyunları devam edecek ve ilk yarıda bence eşitlik bozulmaz.

İlk yarı berabere biter Oran: 1.95 BETPAS Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

Bremen - Mainz

Bremen – Mainz Maç Tahmini

30.03.2019  / Bremen – Mainz Maç Tahmini / 17.30 / Almanya Bundesliga Bremen – Mainz …